Ogłoszenia

VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019 r.

1. Składamy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przygotowania i przebiegu uroczystości udzielenia Sakramentu Bierzmowania, który przyjęło 66 osób spośród młodzieży naszej parafii. Rodzicom dziękujemy za dar ołtarza – komplet Maryjnych szat liturgicznych – kapa, ornat i 3 stuły.
Czytaj dalej

V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 r.

1. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar Na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl
Czytaj dalej

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019 r.

1. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Rady Duszpasterskiej na którym omówiono propozycje duszpasterskie na nadchodzący kwartał, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowań do Nabożeństw Fatimskich, uroczystości Bożego Ciała, a także planowanych pielgrzymek, koncertów i czuwań modlitewnych w naszym kościele.
Czytaj dalej

III Niedziela Wielkanocna – 5 maja 2019 r.

1. W minionym tygodniu zakupiliśmy osiem nowych gaśnic, które zostały rozmieszczone w kościele i domu parafialnym.
Czytaj dalej

II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego – 28 kwietnia 2019 r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Dziś odbędzie się wielkanocny koncert charytatywny „Polska Pomaga”, który będzie transmitowany na żywo o godz. 20.05 w TVP2 oraz w radiowej Dwójce. Koncert ten jest podziękowaniem dla polskich darczyńców za wytrwałe angażowanie się w dzieła pomocy Caritas w kraju i na całym świecie.
Czytaj dalej

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 14 kwietnia 2019 r.

1. Bóg zapłać tym, którzy przynieśli bukszpan i bazie oraz pomogli członkom PZC w przygotowaniu i rozprowadzaniu wiązanek palmowych.
Czytaj dalej

V Niedziela Wielkiego postu – 7 kwietnia 2019 r.

1. Dziś w I niedzielę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.
Czytaj dalej

IV Niedziela Wielkiego Postu – 31 marca 2019 r.

1. Siostra Joanna bardzo dziękuje za przekazane jej w minioną niedzielę ofiary. Na działalność misyjną w Kazachstanie zebrała 7700 zł. Bóg zapłać!
Czytaj dalej

III Niedziela Wielkiego Postu – 24 marca 2019 r.

1. Dziś o godz. 19.00 czuwanie modlitewne przed Uroczystością Zwiastowania N.M.P. Będziemy modlić się za dzieci nienarodzone oraz ich rodziny, za matki oczekujące potomstwa i tych, którzy stracili dziecko. Podczas czuwania włączymy się w dzieło Duchowej Adopcji. Niech ta modlitwa będzie naszą wdzięcznością Bogu za DAR życia oraz wsparciem i pocieszeniem dla tych, który utracili swoje potomstwo. Serdecznie zapraszamy!
Czytaj dalej

II Niedziela Wielkiego Postu – 17 marca 2019 r.

1. Dzisiejsza niedziela to dzień modlitw, postu i solidarności z misjonarzami, po Mszach św., przy wyjściu z kościoła, zbiórka do puszek na misyjne dzieło pomocy „Ad Gentes”.
Czytaj dalej