Ogłoszenia

XV Niedziela Zwykła – 14 lipca 2019 r.

1. W niedziele lipca i sierpnia Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00.
Czytaj dalej

XIV Niedziela Zwykła – 7 lipca 2019 r.

1. W niedziele lipca i sierpnia Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00.
Czytaj dalej

XIII Niedziela Zwykła – 30 czerwca 2019 r.

1. W minionym tygodniu zakupiliśmy organy analogowe do naszej kaplicy. Bóg zapłać p. Pawłowi Danelowi za pośrednictwo w transakcji, a p. Markowi Bajonowi za transport.
Czytaj dalej

XII Niedziela Zwykła – 23 czerwca 2019 r.

1. Bóg zapłać wszystkim, którzy w jakikolwiek sposób włączyli się w obchody uroczystości Bożego Ciała: budowali ołtarze, przystroili domy dając wyraz swojej wierze, uczestniczyli w procesji śpiewając pieśni ku czci Najświętszego Sakramentu.
Czytaj dalej

Niedziela Najświętszej Trójcy – 16 czerwca 2019 r.

1. Dziś uroczystość Najświętszej Trójcy, przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie naszej Archidiecezji.
Czytaj dalej

Uroczystość Zesłania Ducha Świętego – 9 czerwca 2019 r.

1. Dziś uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca okres wielkanocny. Bóg zapłać za składane dziś podczas Mszy św. ofiary w ramach składki na inwestycje parafialne.
Czytaj dalej

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 2 czerwca 2019 r.

1. Dziś uroczystość Wiebowstąpienia Pańskiego – obchodzimy XII Dzień Dziękczynienia. Przed kościołem zbiórka do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej.
Czytaj dalej

VI Niedziela Wielkanocna – 26 maja 2019 r.

1. Składamy bardzo serdeczne podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do pięknego przygotowania i przebiegu uroczystości udzielenia Sakramentu Bierzmowania, który przyjęło 66 osób spośród młodzieży naszej parafii. Rodzicom dziękujemy za dar ołtarza – komplet Maryjnych szat liturgicznych – kapa, ornat i 3 stuły.
Czytaj dalej

V Niedziela Wielkanocna – 19 maja 2019 r.

1. Wczoraj rozpoczęła się ogólnopolska akcja „Dar Na Stulecie” dla uczczenia stulecia urodzin Karola Wojtyły. Jej celem jest zbudowanie duchowego pomnika serc i umysłów Polaków poprzez różnorodne inicjatywy modlitewne i charytatywne, naukowe i artystyczne, edukacyjne i wychowawcze. Gorąco zachęcamy do włączenia się w ten projekt. Szczegółowe informacje na plakacie i na stronie www.darna100.pl
Czytaj dalej

IV Niedziela Wielkanocna – 12 maja 2019 r.

1. W minionym tygodniu odbyło się spotkanie Rady Duszpasterskiej na którym omówiono propozycje duszpasterskie na nadchodzący kwartał, ze szczególnym uwzględnieniem przygotowań do Nabożeństw Fatimskich, uroczystości Bożego Ciała, a także planowanych pielgrzymek, koncertów i czuwań modlitewnych w naszym kościele.
Czytaj dalej