Ogłoszenia

XXX Niedziela Zwykła – 25 października 2020 r.

1. Dziś obchodzimy w naszej parafii niedzielę powołań. Po Mszach św. zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
Czytaj dalej

XXIX Niedziela Zwykła – 18 października 2020 r.

1. Dziś obchodzimy Światową Niedzielę Misyjną. Ofiary zbierane przed kościołem przeznaczone są na Papieskie Dzieła Misyjne.
Czytaj dalej

XXVIII Niedziela Zwykła – 11 października 2020 r.

1. Dziś obchodzimy XX Dzień Papieski, przed kościołem zbiórka do puszek na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia, a także, podobnie jak w latach ubiegłych, rozprowadzamy ,,kremówki papieskie”. Ze względu na epidemię, kremówki można nabywać po 2 sztuki w cenie 8 zł za opakowanie (2 kremówki). Szkolne Koło Caritas zaprasza do włączenia się w akcję – Tak Pomagam!
Czytaj dalej

XXVII Niedziela Zwykła – 4 października 2020 r.

1. Dziś o godz. 8.00 Msza św. wotywna o NMP Różańcowej, a po jej zakończeniu spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca, a po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie rodziców dzieci klas IV, które w tym roku przystąpiły do I Komunii św.
Czytaj dalej

XXVI Niedziela Zwykła – Poświęcenie Własnego Kościoła – 27 września 2020 r.

1. Dziś obchodzimy liturgiczną uroczystość Poświęcenia Własnego Kościoła, który został konsekrowany dnia 24 września 2000 r., stąd liturgia dzisiejsza jest z uroczystości Poświęcenia Własnego Kościoła.
Czytaj dalej

XXV Niedziela Zwykła – 20 września 2020 r.

1. Zakończono prace związane z naprawą elementów odpowiedzialnych za uruchamianie i sterowanie naszymi dzwonami. Płatność została rozłożona na dwie transze, połowę zapłaciliśmy, a drugą połowę mamy zapłacić do końca października. Nadal prosimy osoby, które mogą i chcą pomóc w pokryciu tych kosztów o dowolne wpłaty na konto parafii lub złożenie ofiary w kopercie do koszyczka z dopiskiem „Na dzwony”.
Czytaj dalej

XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2020 r.

1. Trwają prace związane z naprawą elementów odpowiedzialnych za uruchamianie i sterowanie naszymi dzwonami, które prowadzi „Firma Prais”. Bóg zapłać za składane ofiary na ten cel oraz dzisiejszą składkę inwestycyjną, która również będzie przeznaczona na uregulowanie należności. Koszt naprawy wraz z dwuletnią gwarancją wynosi 21 tys. zł. W związku z powyższym nadal prosimy osoby, które mogą i chcą pomóc w pokryciu tych kosztów o dowolne wpłaty na konto parafii lub złożenie ofiary w kopercie do koszyczka z dopiskiem „Na dzwony”. Dzwony będą uruchamiane każdego dnia o godz. 12.00, w niedziele i dni powszednie ½ godz. przed każdą Mszą św., 15 min. przed Mszą św. pogrzebową oraz podczas wychodzenia z kościoła młodej pary po Mszy św. ślubnej.
Czytaj dalej

XXIII Niedziela Zwykła – 6 września 2020 r.

1. Od dziś Msze św. niedzielne według porządku w ciągu rok, a więc o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00.
Czytaj dalej

XXII Niedziela Zwykła – 30 sierpnia 2020 r.

1. We wtorek 1 września, rocznica wybuchu II wojny światowej, rozpoczęcie Roku Szkolnego – Msza św. z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nauczycieli, rodziców i uczniów naszej szkoły o godz. 8.00.
Czytaj dalej

XXI Niedziela Zwykła – 23 sierpnia 2020 r.

1. Epidemia Covid-19 się wzmaga, stąd prosimy, w trosce o zdrowie swoje i innych, o używanie w kościele maseczek.
Czytaj dalej