Ogłoszenia

II Niedziela Zwykła – 20 stycznia 2019 r.

1. Trwa Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.
Czytaj dalej

Święto Chrztu Pańskiego – 13 stycznia 2019 r.

1. Dziś obchodzimy Niedzielę Chrztu Pańskiego kończącą okres Narodzenia Pańskiego.
Czytaj dalej

Objawienie Pańskie – 6 stycznia 2019 r.

1. Dziś uroczystość Objawienia Pańskiego – Światowy Dzień Papieskiego Dzieła Misyjnego Dzieci, składka podczas Mszy św. przeznaczona jest na „Krajowy Fundusz Misyjny”. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. W kredę i kadzidło można zaopatrzyć się przed i po Mszach św. w przedsionku kościoła. Składane przy tej okazji ofiary przeznaczone zostaną na cele duszpasterstwa młodzieży.
Czytaj dalej

Niedziela Świętej Rodziny – 30 grudnia 2018 r.

1. Zapraszamy dzieci do żłóbka. Śpiewanie kolęd: 30.12.2018 r., 01.01.2019 r. i 06.01.2019 r. od godz. 10.40.
Czytaj dalej

IV Niedziela Adwentu – 23 grudnia 2018 r.

1. Dziś obchodzimy IV Niedzielę Adwentu, a od jutra rozpoczynamy Okres Narodzenia Pańskiego. Przy wyjściu z kościoła młodzież rozprowadza sianko na stół wigilijny i nagrane przez siebie płyty. Składane ofiary przeznaczone są na potrzeby duszpasterstwa młodzieży naszej parafii.
Czytaj dalej

III Niedziela Adwentu – 16 grudnia 2018 r.

1. Na posesji Sióstr Uczennic Krzyża przy ul. Malwowej ustawiono krzyż – znak naszej wiary. Bóg zapłać ofiarodawcy, który ufundował go w 100. Rocznicę Odzyskania Niepodległości przez naszą Ojczyznę.
Czytaj dalej

II Niedziela Adwentu – 9 grudnia 2018 r.

1. Dziś obchodzimy Dzień Modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie, po każdej Mszy św., przed kościołem, zbiórka do puszek na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie, a w kościele z racji II niedzieli miesiąca, składka inwestycyjna. Za wszystkie złożone ofiary składamy serdeczne Bóg zapłać.
Czytaj dalej

I Niedziela Adwentu – 2 grudnia 2018 r.

1. Dziś I Niedziela Adwentu – czasu radosnego oczekiwania na przyjście Pana – rozpoczynamy nowy rok liturgiczny i duszpasterski pod hasłem: W mocy Bożego Ducha.
Czytaj dalej

Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 25 listopada 2018 r.

1. Dziś obchodzimy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Swoje imieniny obchodzi dziś p. Katarzyna Danel – nasza organistka. Pamiętajmy o niej w naszych modlitwach.
Czytaj dalej

XXXIII Niedziela Zwykła – 18 listopada 2018 r.

1. Dziś gościmy Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej, który głosi kazania i rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2019. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na misyjną działalność Misjonarzy Oblatów.
Czytaj dalej