2 Niedziela po Narodzeniu Pańskim – 3 stycznia 2010 r.

1. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim którzy przyczynili się do przyjęcia i ugoszczenia młodzieży, która odwiedziła nasze miasto w ramach spotkań Taizé. Szczególną wdzięczność kieruję wobec ks. Bartosza i młodzieży, która wraz z nim czuwała nad ich pobytem w naszej parafii oraz wobec rodzin, które przyjęły gości.

2. Dziś o godz. 16.15 „Jasełka z Małym Księciem” w Sali pod kościołem. Zapraszamy szczególnie dzieci wraz z rodzicami.

3. Dzisiaj oraz w przyszłą niedzielę śpiewanie kolęd przy żłóbku. Początek o godzinie 10.40.

4. W środę, Uroczystość Objawienia Pańskiego (Trzech Króli). Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 16.30, i 18.00. Podczas Mszy św. poświęcenie kredy i kadzidła. W kredę i kadzidło będzie można zaopatrzyć się dzisiaj po Mszach św. oraz w środę przed Mszami. Składka zbierana podczas Mszy św. przeznaczona jest na Krajowy Fundusz Misyjny, wspierający polskich misjonarzy. O godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a o godz. 21.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu, szczególnie w intencji misji świętych.

5. Z kościoła można zabierać wodę święconą.

6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto Chrztu Pańskiego, kończące liturgiczny okres Bożego Narodzenia.

7. Plan odwiedzin duszpasterskich można sprawdzić tutaj.

ks. Benedykt Glinkowski – proboszcz