Ogłoszenia

Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego – 16 maja 2021 r.

1. Nabożeństwa majowe odprawiamy codziennie po Mszy św. wieczornej. Serdecznie zapraszamy do wspólnej modlitwy.
Czytaj dalej

VI Niedziela Wielkanocna – 9 maja 2021 r.

1. Dziś II niedziela miesiąca, o godz. 12.30 i 14.00 Msze św. z udzieleniem I Komunii św. Bóg zapłać za składane ofiary w ramach składki inwestycyjnej, jak również rodzicom dzieci przystępujących dziś do I Komunii, za dar ołtarza w wysokości 2500 zł, który zostanie przeznaczony na pokrycie części kosztów wykonania chodnika przy kościele od ul. Astrowej. Korzystając z okazji pragniemy wyjaśnić, że chodnik ten jest wykonywany na terenie należącym nie do parafii, lecz do miasta.
Czytaj dalej

V Niedziela Wielkanocna – 2 maja 2021 r.

1. W miniony czwartek sakrament bierzmowania w naszej parafii przyjęło 49 osób. Bóg zapłać wszystkim, którzy ofiarnie przygotowywali ich do tej uroczystości, samej młodzieży za postawę skupienia modlitewnego podczas przyjmowania sakramentu, a rodzicom za towarzyszenie bierzmowanym i przekazany na potrzeby parafii dar ołtarza w wysokości 3050 zł.
Czytaj dalej

IV Niedziela Wielkanocna – 25 kwietnia 2021 r.

1. Dziś obchodzimy Światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczynamy Kwartalne Dni Modlitw o powołania do służby w Kościele. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek na potrzeby Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu.
Czytaj dalej

III Niedziela Wielkanocna -18 kwietnia 2021 r.

1. Dziś Niedziela Biblijna, która rozpoczyna Tydzień Biblijny.
Czytaj dalej

II Niedziela Wielkanocy – Miłosierdzia Bożego – 11 kwietnia 2021 r.

1. Dzisiejsza Niedziela jest niedzielą Miłosierdzia Bożego. Rozpoczyna się Tydzień Miłosierdzia. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną. Bóg zapłać również za składane podczas Mszy św. ofiary na inwestycje parafialne oraz daninę diecezjalną.
Czytaj dalej

Zmartwychwstanie Pańskie – 4 kwietnia 2021 r.

1. Dziś najważniejszy dzień w roku liturgicznym. Zmartwychwstanie Chrystusa jest zwycięstwem nad grzechem i śmiercią. Z tej okazji życzymy wszystkim nadziei jaką daje nam Jezus przez swoje zmartwychwstanie.
Czytaj dalej

Niedziela Palmowa Męki Pańskiej – 28 marca 2021 r.

1. Od wczoraj obowiązują nowe obostrzenia w związku z pandemią. Wszyscy obecni w kościele są zobowiązani do noszenia maseczek oraz zachowania właściwego odstępu od tych, którzy nie są mieszkańcami tego samego domu. W naszym kościele może modlić się jednocześnie nie więcej niż 45 osób, prócz kapłanów i służby liturgicznej. Pierwszeństwo w wejściu do kościoła zostawmy dla osób, które zamówiły intencję mszalną. Prosimy wszystkich by stosowali się do obowiązujących zasad.
Czytaj dalej

V Niedziela Wielkiego Postu – 21 marca 2021 r.

1. Przypominamy, że druga intencja wieczornej Mszy Świętej jest odprawiana przez Księdza Proboszcza na probostwie.
Czytaj dalej

IV Niedziela Wielkiego Postu – 14 marca 2021 r.

1. Bóg zapłać za składane dziś – w II niedzielę miesiąca – ofiary w ramach składki inwestycyjnej.
Czytaj dalej