XXXII Niedziela Zwykła – 6 listopada 2022 r.

1. W piątek 11 listopada przeżywamy Święto Niepodległości. Msze św. w tym dniu o godz. 8.00, 11.00, 18.00. W tym dniu jest dyspensa od wstrzemięźliwości od potraw mięsnych. O godz. 11.00 Msza św. w intencji naszej Ojczyzny. Zachęcam do wywieszenia flag narodowych.

2. Dobiega końca remont Sali Jana Pawła II pod kościołem. Niech to miejsce i przestrzeń służą spotkaniom, świętowaniu ważnych momentów życia naszej parafii i naszych rodzin, formacji i budowaniu relacji.

3. W niedzielę 13 listopada po Mszach św. zapraszam na wspólne świętowanie do Sali Jana Pawła II naszego wspólnego dzieła i moich imienin. Natomiast po wieczornej Mszy św., Akcja Katolicka zaprasza wszystkich na wieczornicę patriotyczną. Prof. Piotr Okulewicz podejmie temat: Nie tylko Enigma. Blaski i cienie polskiego wywiadu w II RP.

4. W środę święto Poświęcenia Bazyliki Laterańsiej.

5. W przyszła niedzielę Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym i Światowy Dzień Ubogich.

6. Nabożeństwa w tym tygodniu:
- różaniec poł godziny przed mszą od poniedziałku do soboty, z wyjątkiem piątku, za zmarłych polecanych w wymieniankach jednorazowych. Nie będzie Nowenny do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.
- adoracja w sobotę po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

8. Biuro parafialne czynne w poniedziałek i środę po wieczornej Mszy św.
W piątek biuro parafialne będzie nieczynne.

9. Zmarła śp. Magdalena Krüger. Msza św. pogrzebowa w naszym kościele w środę 9 listopada o godz. 13.00, pogrzeb o godz. 14.30 na cmentarzu Junikowo. Wieczny odpoczynek…

Żyjmy dla Pana i z Panem – Wasz ks. Marcin