XXXII Niedziela Zwykła – 11 listopada 2012 r.

1. Przełożeni i klerycy Seminarium Duchownego składają serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy w minioną niedzielę złożyli ofiary na utrzymanie Arcybiskupiego Seminarium Duchownego w Poznaniu. Składka wyniosła 1763 zł. i 2 Euro.

2. Dziś Święto Niepodległości. Pamiętajmy w naszych modlitwach o bohaterach, którzy ginęli za również naszą wolność. O godz. 9.30 Msza św. w intencji Ojczyzny.

3. Kom Kultury „Stokrotka” zaprasza na koncert i wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych z okazji Święta Niepodległości na godz. 16.00.

4. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej naszej wspólnoty serdecznie zaprasza na wykład otwarty poświęcony Generałowi Dowborowi Muśnickiemu. Początek bezpośrednio po Mszy św. o godz. 17.00 w sali bł. Jana Pała II.

5. Składka zbierana dziś w kościele z racji drugiej niedzieli miesiąca w części zostanie wykorzystana na inwestycje parafialne, a druga część zostanie przekazana na potrzeby Stolicy Apostolskiej w ramach obowiązkowej składki na ten cel w dniu 11 listopada.

6. Po Mszach św. o godz. 9.30 i 11.00 dzieci i młodzież ze Szkolnego Koła Caritas, przed kościołem, będzie rozprowadzała rogale marcińskie.

7. W środę od godz. 15.00 do 16.00 w pokoju Caritas będzie wydawana żywność, o godz. 16.00 spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas, o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, a o godz. 21.00 cicha adoracja Najświętszego Sakramentu.

8. W czwartek Spotkanie Kręgu Biblijnego o godz.18.45 w sali na probostwie.

9. W przyszłą niedzielę Msza św. w kaplicy i spotkanie Grupy Modlitwy o. Pio o godz. 15.00.

10. W listopadzie od poniedziałku do soboty (z wyjątkiem środy) pół godziny przed Mszą św. wieczorną, będziemy czytać wymienianki i odmawiać różaniec za zmarłych. Parafian, którzy życzą sobie by wspomnieć ich zmarłych prosimy, aby dawnym zwyczajem, wypisali czytelnie imiona i nazwiska swoich zmarłych na kartkach i te, wraz z ofiarą, włożyli do koperty, którą należy wrzucić do skarbony z napisem „Zaduszki”. Kartki z nadrukiem wyłożono na półce przy czasopismach.

11. Kalendarze na rok 2013 można nabyć w zakrystii. Kalendarze misyjne w cenie 5 zł, a Kalendarze Archiwum Archidiecezji Poznańskiej w cenie 3 zł.

12. Zmarł śp. Janusz Szajek, Msza św. pogrzebowa w czwartek 15 bm. o godz. 12.00, a następnie pogrzeb. Wieczny odpoczynek….

ks. Benedykt Glinkowski – proboszcz