XXX Niedziela Zwykła – 23 października 2022 r.

1. Nabożeństwa różańcowe od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy św., a w niedzielę o 7.30 (Wspólnota Żywego Różańca). Zapraszam osoby chętne do prowadzenia różańca o zapisanie się na kartkę wyłożoną na stoliku pod chórem.
Dzieci zapraszam od poniedziałku do piątku o godz. 17.00 na różaniec.

2. Na Fundusz Dzieła Nowego Tysiąclecia zebrano 709,50 zł.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 26 października o godzinie 19.00 w sali na probostwie.

4. Parafialny Zespół Caritas informuje, że istnieje możliwość uzyskania pomocy finansowej dla seniorów 60+ w wys.160 zł. miesięcznie na zakupy w sklepach Biedronka, w ramach programu „Na codzienne zakupy” organizowane przez Caritas Polska, Fundacja Biedronka oraz Caritas Archidiecezjalne. Szczegółowe informacje na tablicy ogłoszeń PZC lub podczas dyżurów w każdą środę w g.17.00-18.00 w biurze PZC.

5. W przyszłą niedzielę będziemy przeżywać uroczystość poświęcenia własnego kościoła.

6. We wtorek 25 października Parafialny Zespół Caritas i Akcja Katolicka organizuje wyjazd na film „Johnny” – o życiu ks. Jana Kaczkowskiego. Zapraszamy seniorów oraz wszystkich chętnych parafian. Gwarantujemy dojazd. Wyjazd sprzed kościoła o godz. 14.30. Zapisy w zakrystii.

7. W sobotę 29 października wyjazd dla dzieci. Tym razem Środa Wlkp. i okolice w zależności od pogody. Wyjazd o godz. 9.00, powrót ok. godz. 15.00.

8. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

9. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po nabożeństwie różańcowym. Można składać wymienianki roczne. Są też wyłożone na stoliku za ławkami kartki do wymienianek jednorazowych, które można wrzucać do skrzynki z napisem ZADUSZKI.

10. Nabożeństwa:
- w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
- w sobotę adoracja po wieczornej mszy św. do godz. 20.00

Trwajmy przed Panem z pokorą na modlitwie – Wasz ks. Marcin