XXVII Niedziela Zwykła – 2 października 2022 r.

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe:
- od poniedziałku do soboty po wieczornej Mszy Świętej.
- w niedzielę o 7.30.
Zachęcam do wspólnej modlitwy za naszą parafię, za wszystkie dzieła, za każdego, kto tej modlitwy potrzebuje.

2. W tym tygodniu:
- w I czwartek miesiąca o godz. 17.15 Godzina Święta – modlitwa w intencji powołań i powołanych do wyłącznej służby Bogu.
- w I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 16.30.
O godz. 17.15 wymienianki roczne z różańcem oraz Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wspominanych w wymieniankach rocznych.

3. I TY MOŻESZ POMÓC !!! Parafialny Zespół Caritas zwraca się z prośbą o informację. Jeśli wiecie o żyjących wśród nas potrzebujących, zasygnalizujcie nam o tym fakcie osobiście lub zostawiając kartkę w skrzynce CARITAS, która znajduje się w przedsionku kościoła.

4.Dziękuję za spotkania z rodzicami, za wspólne rozmowy. Zapraszam tych, których dzieci chcą przyjąć sakrament I Komunii Świętej i bierzmowania.
Można umówić się osobiście lub drogą mailową: sakramenty@jadwigaslaska.pl

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła. Gość Ekstra o tematyce Bożego Miłosierdzia i św. s. Faustyny w cenie 12 zł.

6. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej mszy świętej.

7. Zmarły:
śp. Marlena Czarnecka, zam. przy ul. Krokusowej. Msza św. pogrzebowa w naszym kościele w środę 5 października o 12.30, pogrzeb na cmentarzu junikowskim o godz. 13.50;
Śp. Stanisława Zgoła, zam. przy ul. Daliowej. Msza św. pogrzebowa w czwartek 6 października o godz. 13.00 na cmentarzu w Skórzewie. Pogrzeb bezpośrednio po Mszy. Wieczny odpoczynek…

8. Nabożeństwa:
- w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
- w sobotę adoracja po wieczornej mszy św. do godz. 20.00

Rozpalajmy ducha wiary – Wasz ks. Marcin