XXII Niedziela Zwykła – 28 sierpnia 2022 r.

1. Od września niedzielne Msze św. w naszym kościele o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00. Nie będzie Mszy św. o godz. 19.00.

2. Z dniem 25 sierpnia opuścił naszą wspólnotę ks. Krzysztof Giezek. Pamiętajmy o Nim w naszych modlitwach. Jednocześnie informuje, że w miejsce ks. Krzysztofa nie przyjdzie żaden kapłan. Jest to wyzwanie dla życia naszej rodziny parafialnej, jednak z nadzieją wchodzimy w nowy rok szkolny i katechetyczny.

3. W czwartek 1 września rozpoczęcie roku szkolnego i katechetycznego. Zapraszamy na mszę św. w intencji uczniów, nauczycieli, wychowawców i rodziców o godz. 8.00. Informacje dotyczące podręczników i ćwiczeń do nauki religii na stronie szkoły.

4. W tym tygodniu:
- w I czwartek miesiąca o godz. 17.15 Godzina Święta – modlitwa w intencji powołań i powołanych do wyłącznej służby Bogu.
- w I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 16.30. O godz. 17.15 wymienianki roczne z różańcem oraz Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wspominanych w wymieniankach rocznych.
- w I sobotę miesiąca po mszy św. o godz. 8.00 Litania Loretańska, a po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu i nabożeństwo wynagradzające i adoracja do godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Chorych z Komunią św. pragniemy odwiedzić w sobotę 3.09. od godz. 9.00.
- w niedzielę 4 września o godz. 8.00 Msza św. i spotkanie Wspólnoty Żywego Różańca.

5. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

6. Nabożeństwa:
- różaniec odmawiamy pół godziny przed mszą poranną i wieczorną
- w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
- w sobotę adoracja po wieczornej mszy św. do godz. 20.00

7. Zmarła śp. Stanisława Danielak, zam. przy ul. Grunwaldzkiej. Pogrzeb odbył się 27 sierpnia na cmentarzu w Komornikach. Wieczny odpoczynek…

8. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej mszy świętej.

Abyśmy odnaleźli swoje miejsce – Wasz ks. Marcin