XXI Niedziela Zwykła – 26 sierpnia 2018 r.

1. W tym tygodniu kończy się miesiąc sierpień. Dziękujemy tym, którzy przeżyli ten miesiąc w abstynencji, zgodnie z zaproszeniem księży biskupów.

2. Dziś Uroczystość Matki Boskiej Częstochowskiej. Dziękujmy Panu Bogu za wolną Ojczyznę i tegoroczne zbiory. Bóg zapłać, za składane dzisiaj do puszek ofiary na Caritas Archidiecezjalną.

3. Dzisiaj o 13.00 Msza św. dożynkowa w Poznaniu na Malcie, na Polu Harcerza, następnie część obrzędowa i artystyczna.

4. Z końcem sierpnia br. mija czteroletnia kadencja Rad: Ekonomicznej i Duszpasterskiej w naszej parafii. Serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy pracowali z zaangażowaniem na rzecz parafii w ramach istniejących rad. W przyszłą niedzielę zostanie podany skład nowych Rad: Ekonomicznej i Duszpasterskiej na kolejne czterolecie.

5. W I sobotę miesiąca po Mszy św. o godz. 8.00 Litania Loretańska do NMP; Po wakacyjnej przerwie odwiedziny chorych od godz. 8.30; a po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające w I sobotę miesiąca, adoracja do godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim.

6. O przyszłej niedzieli, 02.09.2018. wracamy do normalnego porządku Mszy św.: 8.00, 9.30, 11.00 i 17.00.

7. W niedzielę 2 września odpust w parafii Narodzenia NMP w Tulcach. Zachęcamy do wzięcia udziału w pielgrzymce rowerowej, która sprzed naszego kościoła wyruszy bezpośrednio po Mszy św. o godz. 8.00.

8. Wszystkim Parafianom i Gościom, życzymy owocnego odpoczynku.

9. Niniejsze ogłoszenia są zamieszczone na stronie internetowej naszej parafii: www.jadwigaslaska.pl oraz w gablocie.