XIV Niedziela Zwykła – 3 lipca 2022 r.

1. W niedzielę lipca i sierpnia Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00.

2. W tym tygodniu:
- w I czwartek miesiąca o godz. 17.15 Godzina Święta – modlitwa w intencji powołań i powołanych do wyłącznej służby Bogu

3. Wyjazd pielgrzymki do Sanktuarium św. s. Faustyny w Kiekrzu odbędzie w sobotę 9 lipca o godz. 13.30. Zbiórka przy kościele. Przewidziany powrót około godz. 19-tej. Zapraszamy.

4. Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 29-30 lipca. Zapraszamy do udziału.

5. W dniach od 6 do 15 lipca będzie Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, w tym czasie zapraszamy również na Pielgrzymkę Duchową, która przebiegać będzie w kościołach stacyjnych w Poznaniu.

6. Zapraszamy do udziału w podróży POD PARĄ, w dniu 27 sierpnia 2022 r. do Wągrowca. W tym roku podróż odbędzie się najnowocześniejszym szynobusem, którym dysponują Koleje Wielkopolskie. Po Wągrowcu oprowadzą nas przewodnicy, ale będziemy mogli również zobaczyć Nowoczesny Punkt Utrzymania Taboru Kolei Wielkopolskich. Atrakcją dla zwiedzających będzie niewątpliwie symulator pojazdu trakcyjnego, na którym szkolą się przyszli maszyniści tych pojazdów. Kolejnym etapem naszej podróży będzie Park Dzieje, gdzie uczestnicy zobaczą przedstawienie plenerowe ZAWISZA CZARNY, spotkają się z sokolnikiem, który przedstawi jak wygląda szkolenie ptaków do łowów. Zapisy w zakrystii. Koszt 80 zł. dorośli, 40 zł. dzieci. Dzieci do lat 4 podróżują bezpłatnie. Informacje na plakatach.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

8. Nabożeństwa:
- różaniec odmawiamy pół godziny przed mszą poranną i wieczorną
- w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz. 17.30
- adoracja Najświętszego Sakramentu w sobotę po wieczornej mszy św. do godz. 20.00.

9. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej mszy świętej.

Chwalmy Boga w naszej codzienności – Wasi duszpasterze