XIII Niedziela Zwykła – 26 czerwca 2022 r.

1. Dziś ostatnia Msza św. o godz. 17.00, natomiast od przyszłej niedzieli przez całe wakacje, ostatnia Msza św. w naszym kościele będzie o godz. 19.00. W niedzielę lipca i sierpnia Msze św. o godz. 8.00, 9.30, 11.00 i 19.00.

2. W tym tygodniu:
- w I piątek miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu i okazja do spowiedzi od godz. 17.00. O godz. 17.15 wymienianki roczne z różańcem oraz Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa, a o godz. 18.00 Msza św. w intencji zmarłych wspominanych w wymieniankach rocznych.
- w I sobotę miesiąca po mszy św. o godz. 8.00 Litania Loretańska, a po wieczornej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo wynagradzające i adoracja do godz. 20.00 zakończona Apelem Jasnogórskim. Chorych z Komunią św. pragniemy odwiedzić w sobotę 2.07. od godz. 8.30.

3. W czwartek 30.06.2022 r. spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 w salce na probostwie. Serdecznie zapraszamy

4. Pielgrzymka do Sanktuarium św. siostry Faustyny w Kiekrzu w dniu 9 lipca br. oraz Pielgrzymka do Częstochowy w dniach 29-30 lipca. Zapraszamy do udziału.

5. W dniach od 6 do 15 lipca będzie Poznańska Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę, w tym czasie zapraszamy również na Pielgrzymkę Duchową, która przebiegać będzie w kościołach stacyjnych w Poznaniu.

6. Zapraszamy do udziału w podróży POD PARĄ, w dniu 27 sierpnia 2022 r. do Wągrowca. W tym roku podróż odbędzie się najnowocześniejszym szynobusem, którym dysponują Koleje Wielkopolskie. Po Wągrowcu oprowadzą nas przewodnicy, ale będziemy mogli również zobaczyć Nowoczesny Punkt Utrzymania Taboru Kolei Wielkopolskich. Atrakcją dla zwiedzających będzie niewątpliwie symulator pojazdu trakcyjnego, na którym szkolą się przyszli maszyniści tych pojazdów. Kolejnym etapem naszej podróży będzie Park Dzieje, gdzie uczestnicy zobaczą przedstawienie plenerowe ZAWISZA CZARNY, spotkają się z sokolnikiem, który przedstawi jak wygląda szkolenie ptaków do łowów. Zapisy w zakrystii. Koszt 80 zł. dorośli, 40 zł. dzieci. Dzieci do lat 4 podróżują bezpłatnie. Informacje na plakatach.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

8. Nabożeństwa w tym tygodniu według stałego porządku.

9. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej mszy świętej.

Idźmy za Jezusem – Wasi duszpasterze