XII Niedziela Zwykła – 20 czerwca 2021 r.

1. Dziś podczas Mszy Świętych towarzyszy nam młodzież śpiewająca w scholii parafialnej, która przed kościołem zaprasza nas do nabywania swoich płyt i chętnie przyjmuje ofiary, które pomogą jej sfinansować wspólny wyjazd wakacyjny.

2. Dziś o godz. 12.30 dodatkowa Msza św. z udzieleniem I Komunii św.

3. W środę o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W czwartek 24.06 uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela.

5. Spotkanie Parafialnego Zespołu Akcji Katolickiej odbędzie się w czwartek dnia 24.06, po wieczornej Mszy Św.

6. Z okazji zakończenia roku szkolnego w piątek dnia 25.06.2021 r. o godz. 8.00 Msza św. w podziękowaniu za miniony rok szkolny i z prośbą o Boże błogosławieństwo na czas wakacji. Zapraszamy do wspólnej modlitwy zarówno uczniów, jak i rodziców.

7. W sobotę po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, nabożeństwo czerwcowe i adoracja zakończona o godz. 20.00 Apelem Jasnogórskim.

8. Dnia 29 czerwca, w uroczystość św. Apostołów Piotra i Pawła, w Archikatedrze Poznańskiej o godz. 10.00, podczas Mszy św., Ksiądz Arcybiskup dokona wręczenia nagród „Optime Merito Archidioecesis Posnaniensis” osobom wyróżniającym się zaangażowaniem na rzecz Kościoła diecezjalnego w poszczególnych parafiach. Wśród wyróżnionych znajdują się nasi parafianie: pani Irena Kopka i pani Danuta Guzikowska. Gratulujemy nagrodzonym przez Ks. Arcybiskupa.

9. Biuro parafialne jest czynne w poniedziałki, środy i piątki po nabożeństwach czerwcowych.

10. Siostry Imienia Jezus ogłaszają nabór do prowadzonego przez siebie przedszkola przy ul. Łubinowej. Bliższe informacje na miejscu.

11. W tym roku proponujemy wyjazd pielgrzymkowy do Medjugorie, w 40 rocznicę objawień, koordynowany przez p. Tomasza Piaseckiego w dniach 29.07 – 09.08.2021 r. Koszt: 700 zł + 300 Euro. Szczegóły na plakacie.

12. Ogłoszenia parafialne są zamieszczone w gablotach z ogłoszeniami i na stronie internetowej naszej parafii: www.jadwigaslaska.pl

ks. Benedykt Glinkowski – proboszcz