VI Niedziela Zwykła – 14 lutego 2021 r.

1. Bóg zapłać za składane podczas Mszy św. ofiary w ramach składki inwestycyjnej.

2. Dziś rozpoczynamy Tydzień Modlitw o Trzeźwość Narodu.

3. W środę 17.02 – Środa Popielcowa i rozpoczęcie Wielkiego Postu i Kwartalnych Dni Modlitw o ducha pokuty. Msze św. z posypaniem głów popiołem o godz. 8.00, 16.30 (o godz. 17.30 nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy), 18.00 i 19.30. Przy wyjściu z kościoła zbiórka do puszek dla Caritas Archidiecezji Poznańskiej. W Środę Popielcową obowiązuje post ścisły. W środę popielcową na Mszę św. o godz. 19.30 zapraszamy szczególnie młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4. Od środy popielcowej wznawiamy (w pewnym stopniu) przygotowanie do sakramentu bierzmowania. Spotkania będą odbywały się w kościele w piątki o godz. 19.30 według planu podanego na stronie internetowej oraz profilu facebook: Bierzmowani Jadwiga Śląska. 

5. W piątek o godz. 16.30 nabożeństwa Drogi Krzyżowej i poświęcenie Książeczek do nabożeństwa dzieci pierwszokomunijnych.

Droga Krzyżowa dla dorosłych po wieczornej Mszy św.

O godz. 19.30 Nabożeństwo Wielkopostne dla Młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania według harmonogramu.

6. W sobotę po Mszy św. wieczornej wystawienie Najświętszego Sakramentu, modlitwa za wstawiennictwem św. Jana Pawła II w intencji rodzin naszej parafii i adoracja zakończona o godz. 20.00 Apelem Jasnogórskim.

7. Za tydzień I niedziela Wielkiego Postu. We wszystkie niedziele Wielkiego Postu Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 16.00. Kazania pasyjne głosi ks. Jarosław Żurawski – wikariusz w Kiekrzu i obrońca węzła małżeńskiego Metropolitalnego Sądu Duchownego w Poznaniu.

8. Chorych z Komunią św. pragniemy odwiedzić w sobotę 27.02. Prosimy zgłaszać ich w zakrystii, biurze parafialnym lub telefonicznie.

9. Ogłoszenia parafialne są zamieszczone w gablotach i na stronie internetowej naszej parafii: www.jadwigaslaska.pl

ks. Benedykt Glinkowski – proboszcz