Niedziela Wniebowstąpienia Pańskiego – 21 maja 2023 r.

1. Dziękuję za ofiary złożone na składkę inwestycyjną. Zebrano 8 198 zł.

2. Zapraszamy na spotkania dla mam z maluszkami w środy o godz. 16.30. Część zajęć tzw. gordonki poprowadzi pani Dorota, muzyk, posiadająca wieloletnie doświadczenie pracy z dziećmi. Będzie też czas na rozmowę i popołudniową kawę, herbatę. Panie zakładają umowną skarbonkę na rzecz tych spotkań.

3. W środę 24. 05 spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 19.00 w sali na probostwie.

4. W najbliższy czwartek 25.05 po nabożeństwie majowym, w sali na probostwie odbędzie się spotkanie Akcji Katolickiej. Zostanie podjęty temat: Służebny i misyjny charakter Kościoła. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

5. W sobotę Wigilia Zesłania Ducha Świętego. Adoracja po Mszy św. do godz. 21.00 prowadzona przez Wspólnotę Sióstr Uczennic Krzyża.

6. W przyszłą niedzielę uroczystość Zesłania Ducha Świętego kończąca Okres Wielkanocny.

7. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

8. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po nabożeństwie majowym.

9. Zmarł: śp. Marian Jóźwiak, zam. przy ul. Krokusowej. Msza św. pogrzebowa w poniedziałek 15 maja o godz. 10.30. Pogrzeb na cmentarzu Junikowo o godz. 9.30.

10. Nabożeństwa:
• różaniec pół godziny przed Mszą św. poranną i wieczorną,
nabożeństwo majowe po wieczornej Mszy św.,
• w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy o godz.17.30,
w środę o 21.00 Apel przy figurze Matki Bożej przed kościołem,
w niedzielę Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny w każdą niedzielę o godz. 7.35.

Dajmy się prowadzić Jezusowi do nieba – Wasz ks. Marcin