Niedziela Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata – 20 listopada 2022 r.

1. Dziękuję za złożone ofiary na składkę inwestycyjną. Zebrano 6592,97.

2. Gościmy dziś o. Daniela Biedniaka – Misjonarza Oblata Maryi Niepokalanej, który głosi kazania i rozprowadza kalendarze misyjne na rok 2023. Ofiary złożone przy okazji ich nabywania przeznaczone są na działalność Misjonarzy Oblatów.

3. Spotkanie Kręgu Biblijnego w środę 23 listopada o godz. 19.00.

4. Od przyszłej niedzieli tj. 27.11.br. do Świąt Bożego Narodzenia otwarte będzie okienko Caritas  w każdą sobotę przed i po Mszy św. o godz. 18-tej oraz w niedzielę przed i po każdej Mszy Św. Można zaopatrzyć się w następujące artykuły: lampiony adwentowe, opłatki wigilijne, świece Caritas, laurki świąteczne, dewocjonalia oraz inne ozdoby świąteczne. Zapraszamy.

5. Ogólnopolska akcja „Tytka Charytatywna”.
Zachęcamy do podejmowania gestów miłosierdzia dla potrzebujących przed Świętami Bożego Narodzenia. Tytki będą wisiały obok okienka Caritas. Po zabraniu prosimy ją napełnić trwałymi produktami spożywczymi oraz środkami czystości i przekazać w okienku Caritas lub zakrystii.

6. W przyszła niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00 spotkanie dla rodziców dzieci, które przygotowują się do sakramentu I Komunii Świętej.

7. W przyszła niedzielę rozpoczynamy Adwent – czas oczekiwania na przyjście Pana, a także nowy rok duszpasterski pod hasłem: Wierzę w Kościół Chrystusowy.

8. Nabożeństwa w tym tygodniu:
- różaniec pół godziny przed Mszą świętą
- w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
- adoracja w sobotę po wieczornej Mszy św. do godz. 20.00.

9. Zachęcamy do nabywania prasy katolickiej przy wejściu do kościoła.

10. Biuro parafialne czynne w poniedziałek, środę i piątek po wieczornej Mszy św.

Niech Chrystus króluje w naszym życiu – Wasz ks. Marcin