I Niedziela Wielkiego Postu – 6 marca 2022 r.

1. W każdą niedzielę Wielkiego Postu o godz. 16:00 Gorzkie Żale. Kazania pasyjne wygłosi ks. Szymon Kosmala. Niech to nabożeństwo będzie dla nas czasem jeszcze gorliwszej modlitwy o pokój na Ukrainie.

2. W przyszłą niedzielę podczas Mszy św. o godz. 11:00 dziekan naszego dekanatu ks. prałat Eugeniusz Antkowiak wprowadzi do naszej wspólnoty parafialnej nowego proboszcza ks. kan. Marcina Głowińskiego. Zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

3. Droga Krzyżowa dla dzieci w piątek o godz. 16:30, natomiast dla młodzieży i dorosłych po wieczornej Mszy świętej.

4. Młodzież w wieku od 17 do 25 roku życia zapraszamy do udziału w spotkaniu synodalnym młodych, które odbędzie się w najbliższy piątek 11 marca o godz. 19:30 w domu parafialnym.

5. Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania oraz starszą zapraszamy na spotkanie młodych w piątek po Drodze Krzyżowej. Spotkanie odbywa się w salce, w domu parafialnym.

6. PZC bardzo dziękuje za dotychczas przyniesione dary na pomoc dla Ukrainy. Dziękujemy także za złożone przy tej okazji ofiary materialne, zebrano 12 200zł. Bóg zapłać.

7. Zbiórka ministrantów i chcących dołączyć do tej wspólnoty w sobotę o godz. 10:00

8. Nasza parafia ma możliwość skorzystania z 1% odpisu podatkowego na Organizacje Pożytku Publicznego. W tym celu na oświadczeniu podatkowym wpisujemy KRS nr: 0000224658 należący do Caritas Poznańska – cel szczegółowy: Jadwiga Śląska – Poznań.

9. Do wieczności odszedł śp. Stefan Nowak. Pogrzeb odbędzie się w czwartek na cmentarzu junikowskim o godz. 8:50, a po nim Msza św. w naszym kościele parafialnym o godz. 10:15. Zmarłego powierzmy Bożemu Miłosierdziu…

Wszystkim parafianom życzymy błogosławionego tygodnia i dobrego czasu Wielkiego Postu – Wasi Duszpasterze.