Kalendarz

Miesiąc: Rok:
« Poprzedni Marzec 2018 Następny »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
      1
* + Longina Kokoszka - 18 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 18 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* Z prośbą o szczęśliwą operację dla Urszuli
Z prośbą o szczęśliwą operację dla Urszuli
Godzina: 08:00

* + Tadeusz Borowicz
+ Tadeusz Borowicz
Godzina: 18:00

* W intencji powołań
W intencji powołań
Godzina: 18:00
od Wspólnoty Żywego Różańca

2
* + Longina Kokoszka - 19 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 19 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* Droga Krzyżowa dla dzieci
Droga Krzyżowa dla dzieci
Godzina: 16:30

* Wymienianki roczne
Wymienianki roczne
Godzina: 18:00

* + Ks. Kazimierz Sewol
+ Ks. Kazimierz Sewol
Godzina: 18:00

* Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Godzina: 18:30

3
* + Longina Kokoszka - 20 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 20 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Jarosław, Irena i Henryk Wróblewscy oraz zmarli z rodziny
+ Jarosław, Irena i Henryk Wróblewscy oraz zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

* + Edmund Pasiowiec
+ Edmund Pasiowiec
Godzina: 18:00
od Mariana z Teresą

4
* W intencji Wspólnoty Żywego Różańca i parafian
W intencji Wspólnoty Żywego Różańca i parafian
Godzina: 08:00

* + Danuta Czajkowska w 15 rocznicę śmierci
+ Danuta Czajkowska w 15 rocznicę śmierci
Godzina: 09:30

* + Kazimierz Sierżant i zmarli z rodziny Sierżantów
+ Kazimierz Sierżant i zmarli z rodziny Sierżantów
Godzina: 11:00

* Gorzkie Żale
Gorzkie Żale
Godzina: 16:00

* + Longina Kokoszka - 21 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 21 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 17:00

5
* Rekolekcje Parafialne
Rekolekcje Parafialne

* + Władysław Rybicki
+ Władysław Rybicki
Godzina: 08:00
od nadzwyczajnych szafarzy Komunii św.

* + Longina Kokoszka - 22 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 22 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Władysława Wiśniewska
+ Władysława Wiśniewska
Godzina: 18:00
od syna Wiesława z rodz.

* + Natalia i Kazimierz
+ Natalia i Kazimierz
Godzina: 18:00

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

6
* Rekolekcje Parafialne
Rekolekcje Parafialne

* + Sabina Szaja
+ Sabina Szaja
Godzina: 08:00
od Janiny z mężem

* + Longina Kokoszka - 23 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 23 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Helena Piątek i ks. kan. Kazimierz Sewol
+ Helena Piątek i ks. kan. Kazimierz Sewol
Godzina: 18:00

* + Stanisław Płotkowiak w 40 rocznicę śmierci, Stanisława i zmarli z rodziny
+ Stanisław Płotkowiak w 40 rocznicę śmierci, Stanisława i zmarli z rodziny
Godzina: 18:00
od córki Bożeny z wnukami

7
* Rekolekcje Parafialne
Rekolekcje Parafialne

* + Longina Kokoszka - 24 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 24 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Zefiryn Tomczak oraz + Adrian
+ Zefiryn Tomczak oraz + Adrian
Godzina: 09:00

* + Marian Krenz oraz + Adrian
+ Marian Krenz oraz + Adrian
Godzina: 10:30

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Maria Bogucka
+ Maria Bogucka
Godzina: 18:00
od rodz. Golak i Heleny Nawracała

* + Janusz Rybarczyk
+ Janusz Rybarczyk
Godzina: 18:00
od mieszkańców ul. Daliowej

8
* + Longina Kokoszka - 25 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 25 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Lechosław Odwrot w 4 rocznicę śmierci i Ludwika Odwrot w 24 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny
+ Lechosław Odwrot w 4 rocznicę śmierci i Ludwika Odwrot w 24 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

* + Marian Klimczak
+ Marian Klimczak
Godzina: 18:00

9
* + Longina Kokoszka - 26 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 26 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* Droga Krzyżowa dla dzieci
Droga Krzyżowa dla dzieci
Godzina: 16:30

* + Jan Ormańczyk
+ Jan Ormańczyk
Godzina: 18:00
od kuzynek

* + Bogdan Janiak w 6 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny
+ Bogdan Janiak w 6 rocznicę śmierci oraz zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

* Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Godzina: 18:30

10
* + Longina Kokoszka - 27 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 27 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Leon Łuczak i zmarli z rodziny
+ Leon Łuczak i zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

* + Anna, Ludwik Klork
+ Anna, Ludwik Klork
Godzina: 18:00

* Msza św. na zakończenie Warsztatów Muzycznych
Msza św. na zakończenie Warsztatów Muzycznych
Godzina: 20:00

11
* + Mieczysław Sobkowiak w rocznicę śmierci
+ Mieczysław Sobkowiak w rocznicę śmierci
Godzina: 08:00

* + Krystyna i Józef Paśkowie
+ Krystyna i Józef Paśkowie
Godzina: 09:30

* + Longina Kokoszka - 28 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 28 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 11:00

* Gorzkie Żale
Gorzkie Żale
Godzina: 16:00

* + Zbigniew i zmarli z rodziny Łukomskich, Kordów, Urbańskich i Walkowiaków
+ Zbigniew i zmarli z rodziny Łukomskich, Kordów, Urbańskich i Walkowiaków
Godzina: 17:00

12
* + Longina Kokoszka - 29 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 29 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Danuta Rosół
+ Danuta Rosół
Godzina: 18:00
od sąsiadów z ul. Macierzankowej

* + Aleksander Pilarczyk w 23 rocznicę śmierci
+ Aleksander Pilarczyk w 23 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

13
* + Longina Kokoszka - 30 Msza św. Gregoriańska
+ Longina Kokoszka - 30 Msza św. Gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Zbigniew Kowalski, Jerzy Kowalski w pierwszą rocznicę śmierci
+ Zbigniew Kowalski, Jerzy Kowalski w pierwszą rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

* + Bożena i Zenon Kubiak w pierwszą rocznicę śmierci
+ Bożena i Zenon Kubiak w pierwszą rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

14
* + Andrzej w 11 rocznicę śmierci, zmarli rodzice Aleksander i Łucja
+ Andrzej w 11 rocznicę śmierci, zmarli rodzice Aleksander i Łucja
Godzina: 08:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Edmund i Józefa Szymańscy
+ Edmund i Józefa Szymańscy
Godzina: 18:00

* + Zefiryn Tomczak
+ Zefiryn Tomczak
Godzina: 18:00
od Grażyny i Marka

15
* + Edward Tyliński, zmarli rodzice, teściowie i zmarli z rodziny
+ Edward Tyliński, zmarli rodzice, teściowie i zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Barbara Ratajak
+ Barbara Ratajak
Godzina: 18:00
od chóru

* + Irena i Tadeusz Ziółkiewicz
+ Irena i Tadeusz Ziółkiewicz
Godzina: 18:00

16
* + Jan, Rozalia Szornak
+ Jan, Rozalia Szornak
Godzina: 08:00

* Droga Krzyżowa dla dzieci
Droga Krzyżowa dla dzieci
Godzina: 16:30

* + Stanisława Grondys i zmarli z rodziny
+ Stanisława Grondys i zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

* + Stanisława Kapsa w pierwszą rocznicę śmierci i Daniel w 9 rocznicę śmierci
+ Stanisława Kapsa w pierwszą rocznicę śmierci i Daniel w 9 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

* Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Godzina: 18:30

17
* W intencji Marii z okacji urodzin, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże bł.
W intencji Marii z okacji urodzin, z podz. za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i dalsze Boże bł.
Godzina: 08:00

* + Wanda, Henryk i Marian Pawliccy oraz zmarli z rodziny Akorowiczów i Wypłatów
+ Wanda, Henryk i Marian Pawliccy oraz zmarli z rodziny Akorowiczów i Wypłatów
Godzina: 18:00

* + Zenon
+ Zenon
Godzina: 18:00
od Łucji i Zenona Szymańskich

18
* + Cecylia, Stefan i Józef Krysman
+ Cecylia, Stefan i Józef Krysman
Godzina: 08:00

* + Józefa i Józef Szczepanik oraz Barbara i Włodzimierz Cegłowscy
+ Józefa i Józef Szczepanik oraz Barbara i Włodzimierz Cegłowscy
Godzina: 09:30

* + Stefania i Józef Ceglarek
+ Stefania i Józef Ceglarek
Godzina: 11:00

* Gorzkie Żale
Gorzkie Żale
Godzina: 16:00

* + Kazimiera i Józef Marcinkowscy oraz zmarli z rodziny
+ Kazimiera i Józef Marcinkowscy oraz zmarli z rodziny
Godzina: 17:00

19
* Msza św. u Sióstr Imienia Jezus
Msza św. u Sióstr Imienia Jezus
Godzina: 07:00

* + Kazimiera i Tadeusz
+ Kazimiera i Tadeusz
Godzina: 08:00

* + Józef Ziółkowski
+ Józef Ziółkowski
Godzina: 18:00

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

20
* W intencji Aleksandry w 40 rocz. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
W intencji Aleksandry w 40 rocz. ur. z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Godzina: 08:00

* W intencji Dorotki i Marii -o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nich i całej rodziny
W intencji Dorotki i Marii -o Boże błogosławieństwo i zdrowie dla nich i całej rodziny
Godzina: 18:00

* + Władysława Wiśniwska
+ Władysława Wiśniwska
Godzina: 18:00
od mieszkańców z ul. Lotosowej

21
* + ks. Józef Bielawski
+ ks. Józef Bielawski
Godzina: 08:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Wojciech Sobkowiak
+ Wojciech Sobkowiak
Godzina: 18:00
od córki z rodz.

* + Benedykt Baranek
+ Benedykt Baranek
Godzina: 18:00

22
* W intencji Stanisława i Szymona w 7 rocz. urodzin, o Boże bł. dla nich, rodziców i rodzeństwa
W intencji Stanisława i Szymona w 7 rocz. urodzin, o Boże bł. dla nich, rodziców i rodzeństwa
Godzina: 08:00

* + Ryszard Menke
+ Ryszard Menke
Godzina: 18:00

* + Eugeniusz Kazuś w pierwszą rocznicę śmierci
+ Eugeniusz Kazuś w pierwszą rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

23
* + Albin Lorenc i zmarli z rodziny
+ Albin Lorenc i zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* Droga Krzyżowa dla dzieci
Droga Krzyżowa dla dzieci
Godzina: 16:30

* + Mirosława Wieczorek
+ Mirosława Wieczorek
Godzina: 18:00
od Aleksandry i Bogdana Frankowskich z rodz.

* + Joanna Rosół
+ Joanna Rosół
Godzina: 18:00
od rodziny

* Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Droga Krzyżowa dla młodzieży i dorosłych
Godzina: 18:30

24
* Za Łukasza - o zdanie końcowych egzaminów, o Boże bł i potrzebne łaski
Za Łukasza - o zdanie końcowych egzaminów, o Boże bł i potrzebne łaski
Godzina: 08:00

* + Zenon
+ Zenon
Godzina: 18:00
od Hani i Darka z dziećmi

* + Józef Chojnacki z okazji imienin oraz za zmarłych teściów i rodziców
+ Józef Chojnacki z okazji imienin oraz za zmarłych teściów i rodziców
Godzina: 18:00

25
* Niedziela Palmowa
Niedziela Palmowa

* + Helena i Zenon Bąkowscy, zmarli z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące
+ Helena i Zenon Bąkowscy, zmarli z rodziny oraz dusze w czyśćcu cierpiące
Godzina: 08:00

* + Zenon Kubiak
+ Zenon Kubiak
Godzina: 09:30
od syna z rodz.

* + Tadeusz Menes w 8 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
+ Tadeusz Menes w 8 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
Godzina: 11:00

* + Józef Pelc
+ Józef Pelc
Godzina: 11:00

* Gorzkie Żale
Gorzkie Żale
Godzina: 16:00

* + Franciszek Schmidt
+ Franciszek Schmidt
Godzina: 17:00
od córki z rodziną

26
* WIELKI PONIEDZIAŁEK
WIELKI PONIEDZIAŁEK

* W int. Urszuli, z podz. za 82 lata życia, z prośbą o Boże bł i opiekę Matki Bożej
W int. Urszuli, z podz. za 82 lata życia, z prośbą o Boże bł i opiekę Matki Bożej
Godzina: 08:00

* + Zenon Cań
+ Zenon Cań
Godzina: 18:00
od szwagra Jerzego z żoną, Agnieszki i Iwony z rodzinami

* + Zefiryn Tomczak
+ Zefiryn Tomczak
Godzina: 18:00

* DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII
DROGA KRZYŻOWA ULICAMI PARAFII
Godzina: 18:30

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

27
* WIELKI WTOREK
WIELKI WTOREK

* + Stanisław Motak w 14 rocznicę śmierci
+ Stanisław Motak w 14 rocznicę śmierci
Godzina: 08:00

* Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie noworodka
Z podziękowaniem za szczęśliwe rozwiązanie oraz zdrowie noworodka
Godzina: 18:00

* Barbara Ratajak
Barbara Ratajak
Godzina: 18:00
od Wspólnoty Żywego Różańca

28
* WIELKA ŚRODA
WIELKA ŚRODA

* + ks. prał. Aleksander Rawecki
+ ks. prał. Aleksander Rawecki
Godzina: 08:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Barbara Ratajak
+ Barbara Ratajak
Godzina: 18:00
od rodz. Kurpisz

* + Ryszard Pagnani
+ Ryszard Pagnani
Godzina: 18:00
od rodz. Kaczmarków

29
* WIELKI CZWARTEK
WIELKI CZWARTEK

* W int. kapłanów pracujących w naszej parafii
W int. kapłanów pracujących w naszej parafii
Godzina: 18:00
od grup duszpasterskich

* + Ks. kan. Edward Pośpieszny, zmarli rodzice i rodzeństwo
+ Ks. kan. Edward Pośpieszny, zmarli rodzice i rodzeństwo
Godzina: 18:00

* Za zmarłych kapłanów, szczególnie zmarłych proboszczów naszej parafii
Za zmarłych kapłanów, szczególnie zmarłych proboszczów naszej parafii
Godzina: 18:00

* MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
MSZA ŚWIĘTA WIECZERZY PAŃSKIEJ
Godzina: 18:00

30
* WIELKI PIĄTEK
WIELKI PIĄTEK

* JUTRZNIA
JUTRZNIA
Godzina: 08:00

* DROGA KRZYŻOWA
DROGA KRZYŻOWA
Godzina: 17:00

* LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
LITURGIA MĘKI PAŃSKIEJ
Godzina: 18:00

31
* WIELKA SOBOTA
WIELKA SOBOTA

* JUTRZNIA
JUTRZNIA
Godzina: 08:00

* + Wojciech, Aniela, Zofia, Józef, zmarli z rodziny oraz Genowefa Kozakiewicz
+ Wojciech, Aniela, Zofia, Józef, zmarli z rodziny oraz Genowefa Kozakiewicz
Godzina: 20:00

* + Jakub Szajkowski
+ Jakub Szajkowski
Godzina: 20:00

* Msza św. Wigilii Paschalnej
Msza św. Wigilii Paschalnej
Godzina: 20:00

* + Krystyna Wiśniewska
+ Krystyna Wiśniewska
Godzina: 20:00

 
Legenda kategorii
Intencje mszalne
Święta
Uroczystości
Wydarzenia