Kalendarz

Miesiąc: Rok:
« Poprzedni Grudzień 2018 Następny »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
          1
* W intencji Iwony i Jerzego z okazji rocznicy ślubu
W intencji Iwony i Jerzego z okazji rocznicy ślubu
Godzina: 08:00
od rodz. Guzikowskich i Bernadów

* W intencji Artura z okazji 1 rocznicy urodzin
W intencji Artura z okazji 1 rocznicy urodzin
Godzina: 18:00

* + Helena w 4 rocznicę śmierci, Gertruda, Wincenty, Stanisława i Roch
+ Helena w 4 rocznicę śmierci, Gertruda, Wincenty, Stanisława i Roch
Godzina: 18:00

2
* + Zofia Kosowska i dusze w czyśćcu cierpiące
+ Zofia Kosowska i dusze w czyśćcu cierpiące
Godzina: 08:00

* W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
Godzina: 08:00

* W intencji Oli z okazji 50-tych urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla niej i całej rodz.
W intencji Oli z okazji 50-tych urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże bł. dla niej i całej rodz.
Godzina: 09:30

* + Andrzej Koślakowicz i zmarli z rodziny
+ Andrzej Koślakowicz i zmarli z rodziny
Godzina: 11:00

* + Józef Chrebor i zmarli z rodziny
+ Józef Chrebor i zmarli z rodziny
Godzina: 17:00

3
* + Agnieszka Piasecka
+ Agnieszka Piasecka
Godzina: 08:00

* + Franciszek Mądrowski - Msza św. pogrzebowa
+ Franciszek Mądrowski - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 09:00

* + Teresa Miękwicz - Msza św. pogrzebowa
+ Teresa Miękwicz - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 12:30

* + Tadeusz Czajkowski
+ Tadeusz Czajkowski
Godzina: 18:00
od rodz. Klattów i Jeżów

* + Jan Książkiewicz
+ Jan Książkiewicz
Godzina: 18:00
od syna Przemysława z żoną i wnukiem Dawidem

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

4
* Msza św. u Sióstr Uczennic Krzyża
Msza św. u Sióstr Uczennic Krzyża
Godzina: 07:15

* + Stefan, Maria, Stefania, Cecylia Kujawa, Jerzy, Roman Sierżant, Elżbieta i Marek
+ Stefan, Maria, Stefania, Cecylia Kujawa, Jerzy, Roman Sierżant, Elżbieta i Marek
Godzina: 08:00

* + Jarosław Małecki
+ Jarosław Małecki
Godzina: 18:00
od rodziców

5
* + Antoni Chwarszczyński
+ Antoni Chwarszczyński
Godzina: 08:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Walentyna i Jan Klatta
+ Walentyna i Jan Klatta
Godzina: 18:00

* + Tadeusz Czajkowski
+ Tadeusz Czajkowski
Godzina: 18:00
od rodz. Błażejewskich

6
* W intencji powołań kapłańskich
W intencji powołań kapłańskich
Godzina: 08:00
od Wspólnoty Żywego Różańca

* +Joanna Geldner
+Joanna Geldner
Godzina: 18:00
od Aliny i Mariana Nowickich

* + Aniela Mrugała w 31 rocznicę śmierci
+ Aniela Mrugała w 31 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

7
*
Godzina: 08:00

* Wymienianki roczne
Wymienianki roczne
Godzina: 18:00

* Roraty dla młodzieży - Za + Mirosława Galiśkiewicza pierwszą rocznicę śmierci
Roraty dla młodzieży - Za + Mirosława Galiśkiewicza pierwszą rocznicę śmierci
Godzina: 19:30

8
* W 32 urodziny Mateusza i Marcina - o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich rodzin
W 32 urodziny Mateusza i Marcina - o zdrowie, Boże błogosławieństwo dla Jubilatów i ich rodzin
Godzina: 08:00

* W intencji Apostolatu Maryjnego
W intencji Apostolatu Maryjnego
Godzina: 16:30

* + Kazimiera Zgoła w 20 rocznicę śmierci i Jan Jarmusik w 18 rocznicę śmierci
+ Kazimiera Zgoła w 20 rocznicę śmierci i Jan Jarmusik w 18 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

9
* + Zofia Fertyk w 20 rocznicę śmierci
+ Zofia Fertyk w 20 rocznicę śmierci
Godzina: 08:00

* + Józef i Maria Kurcwicz oraz Stanisław Ratajczak
+ Józef i Maria Kurcwicz oraz Stanisław Ratajczak
Godzina: 09:30

* W intencji Basi i Amandy z podziękowanie, za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. na kolejne lata
W intencji Basi i Amandy z podziękowanie, za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha św. na kolejne lata
Godzina: 11:00

* + Jan, Regina i Jan Stanieccy oraz zmarli z rodziny
+ Jan, Regina i Jan Stanieccy oraz zmarli z rodziny
Godzina: 17:00

10
* + Franciszek Mądrowski
+ Franciszek Mądrowski
Godzina: 08:00
od Hanny Szymoniak

* + Arkadiusz Klimek - Msza św. pogrzebowa
+ Arkadiusz Klimek - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 10:00

* + Maria Antonowicz - Msza św. pogrzebowa
+ Maria Antonowicz - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 13:00

* + Tadeusz Czajkowski
+ Tadeusz Czajkowski
Godzina: 18:00
od rodz. Torzów

* W intencji Ilony, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
W intencji Ilony, z prośbą o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej
Godzina: 18:00

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

11
* Msza św. u Sióstr Imienia Jezus
Msza św. u Sióstr Imienia Jezus
Godzina: 07:15

* + Bronisław Kopka
+ Bronisław Kopka
Godzina: 08:00
od Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii św.

* Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny
Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny
Godzina: 18:00

* + Jan Książkiewicz
+ Jan Książkiewicz
Godzina: 18:00
od wnuka Mateusza z żoną

12
* + Aleksander Czyż
+ Aleksander Czyż
Godzina: 08:00
od rodz. Wasiaków i Zielińskich

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Bronisław Kopka w 10 rocznicę śmierci
+ Bronisław Kopka w 10 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

* + Teodozja i Franciszek Wojdarscy oraz Zofia i Zbigniew Domańscy
+ Teodozja i Franciszek Wojdarscy oraz Zofia i Zbigniew Domańscy
Godzina: 18:00

13
* + Felicja Pilarczyk w 3 rocznicę śmierci
+ Felicja Pilarczyk w 3 rocznicę śmierci
Godzina: 08:00

* W intencji Danuty i Aleksandra Guzikowskich
W intencji Danuty i Aleksandra Guzikowskich
Godzina: 18:00
od rodz. Łabęckich i Bernadów

* + Aleksander Czyż
+ Aleksander Czyż
Godzina: 18:00
od Lucyny i Marka Kaczmarków

14
* + Katarzyna oraz zmarli z rodziny
+ Katarzyna oraz zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Jacek Marek Zaran
+ Jacek Marek Zaran
Godzina: 18:00
od Hanny i Tadeusza Pawlickich z dziećmi i wnukami

* Roraty dla młodzieży - w intencji młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzin
Roraty dla młodzieży - w intencji młodzieży przygotowującej się do bierzmowania i ich rodzin
Godzina: 19:30

15
* + Hieronim Kaczmarek
+ Hieronim Kaczmarek
Godzina: 08:00
od brata Tadeusza z rodz.

* + Helena, Stanisław i Tadeusz Danielewscy
+ Helena, Stanisław i Tadeusz Danielewscy
Godzina: 18:00

* + Tomasz Dorn w 5 rocznicę śmierci
+ Tomasz Dorn w 5 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

16
* + Helena i Józef Urbaniak, Józefa i Antoni Strykowscy oraz zmarli z rodziny
+ Helena i Józef Urbaniak, Józefa i Antoni Strykowscy oraz zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Marianna, Kazimiera, Pelagia, Maria, Józef, Alfred i Wojciech
+ Marianna, Kazimiera, Pelagia, Maria, Józef, Alfred i Wojciech
Godzina: 09:30

* + Cecylia i Stanisław
+ Cecylia i Stanisław
Godzina: 11:00

* W intencji Grup Duszpasterskich naszej parafii
W intencji Grup Duszpasterskich naszej parafii
Godzina: 15:00

* + Wojciech, Janina i Kazimierz Anioł
+ Wojciech, Janina i Kazimierz Anioł
Godzina: 17:00

17
* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

18
19
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

20
21
22
23
24
* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

25
26
* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

27
28
29
30
31
* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

           
Legenda kategorii
Intencje mszalne
Święta
Uroczystości
Wydarzenia