Kalendarz

Miesiąc: Rok:
« Poprzedni Maj 2020 Następny »
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Niedziela
        1
* św. Józefa - rzemieślnika
św. Józefa - rzemieślnika

* W rocznicę ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo
W rocznicę ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o Boże błogosławieństwo
Godzina: 08:00

* + Zmarli budowniczy naszej świątyni i ofiarodawcy
+ Zmarli budowniczy naszej świątyni i ofiarodawcy
Godzina: 18:00
od WŻR

* + Zmarli z rocznych wymienianek
+ Zmarli z rocznych wymienianek
Godzina: 18:00

2
* + Edward Tyliński, zmarli rodzice, teściowie i zmarli z rodziny
+ Edward Tyliński, zmarli rodzice, teściowie i zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Cecylia i Jan Brukwiccy w 5 rocznicę śmierci
+ Cecylia i Jan Brukwiccy w 5 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

* + Władysława i Adam Dudziak, Anna i Franciszek Potaczek
+ Władysława i Adam Dudziak, Anna i Franciszek Potaczek
Godzina: 18:00

3
* W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
W intencji Wspólnoty Żywego Różańca
Godzina: 08:00

* + Włodzimierz Stęczniewski
+ Włodzimierz Stęczniewski
Godzina: 09:30
od Marzeny i Marka

* + Czesław Błoniewski w 7 rocznicę śmierci i zmarli z rodzin Ławickich i Błownieskich
+ Czesław Błoniewski w 7 rocznicę śmierci i zmarli z rodzin Ławickich i Błownieskich
Godzina: 11:00

* + Stanisław Kapsa
+ Stanisław Kapsa
Godzina: 17:00

4
* + Anna i wszystkie dzieci nienarodzone
+ Anna i wszystkie dzieci nienarodzone
Godzina: 08:00

* + Jan Agaciński
+ Jan Agaciński
Godzina: 18:00
od syna z rodz.

* + Stanisław Borkowski
+ Stanisław Borkowski
Godzina: 18:00
od córki z rodz.

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

5
* + Anna Maria Motak z okazji 26 rocznicy urodzin
+ Anna Maria Motak z okazji 26 rocznicy urodzin
Godzina: 08:00

* + Marian Zieliński
+ Marian Zieliński
Godzina: 18:00
od chrześniaka Marcina z żoną

* + Tomasz Janiak
+ Tomasz Janiak
Godzina: 18:00

6
* Z prośbą o zdrowie, Boże błogosłąwieństwo i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety
Z prośbą o zdrowie, Boże błogosłąwieństwo i opiekę Matki Bożej dla Elżbiety
Godzina: 08:00

* + Zdzisław Jaśkowiak - Msza św. pogrzebowa
+ Zdzisław Jaśkowiak - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 12:30

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* O łaskę wiary dla wszystkich członków rodziny
O łaskę wiary dla wszystkich członków rodziny
Godzina: 18:00

* + Wanda Zaworska
+ Wanda Zaworska
Godzina: 18:00
od sąsiadów

7
* + Jerzy Grajzer
+ Jerzy Grajzer
Godzina: 08:00
od Leszka z rodz.

* + Marian i Romuald w 11 rocznicę śmierci
+ Marian i Romuald w 11 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

* W intencji powołań
W intencji powołań
Godzina: 18:00

8
* + Stanisław, Zofia, Piotr, Antonina, Andrzej i zmarli z rodziny
+ Stanisław, Zofia, Piotr, Antonina, Andrzej i zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Irena Sołtysiak
+ Irena Sołtysiak
Godzina: 18:00
od rodz. Szorczów i Jankowiaków

* + Stanisław Bąkowski
+ Stanisław Bąkowski
Godzina: 18:00

9
* + Stanisław Motak z okazji imienin
+ Stanisław Motak z okazji imienin
Godzina: 08:00

* + Anna, Czesław Kucharzewscy
+ Anna, Czesław Kucharzewscy
Godzina: 18:00

* + Zdzisław Jaśkowiak
+ Zdzisław Jaśkowiak
Godzina: 18:00
od córki Małgorzaty z mężem

10
* + Helena Jankowska
+ Helena Jankowska
Godzina: 08:00

* + Józef Denkowski w pierwszą rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
+ Józef Denkowski w pierwszą rocznicę śmierci i zmarli z rodziny
Godzina: 09:30

* + Bogdan i Jadwiga Ćwiek
+ Bogdan i Jadwiga Ćwiek
Godzina: 11:00

* + Kazimierz, Zofia, Henryk Grzegorzewscy
+ Kazimierz, Zofia, Henryk Grzegorzewscy
Godzina: 17:00

11
* + Eugenia Aleksandrowicz - 1 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 1 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Jerzy Grajzer
+ Jerzy Grajzer
Godzina: 18:00
od sąsiadów

* + Mieczysław i Teresa Urbanowicz, zmarli z rodzin Urbanowiczów i Ilnerów
+ Mieczysław i Teresa Urbanowicz, zmarli z rodzin Urbanowiczów i Ilnerów
Godzina: 18:00

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

12
* Msza św. w kaplicy Sióstr Uczennic Krzyża
Msza św. w kaplicy Sióstr Uczennic Krzyża
Godzina: 07:15

* + Eugenia Aleksandrowicz - 2 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 2 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Kazimiera Marcinkowska, zmarli rodzice i rodzeństwo
+ Kazimiera Marcinkowska, zmarli rodzice i rodzeństwo
Godzina: 18:00

13
* Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marka
Z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Joanny i Marka
Godzina: 08:00

* + Eugenia Aleksandrowicz - 3 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 3 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Teresa Urbanowicz - Msza św. pogrzebowa
+ Teresa Urbanowicz - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 10:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Ryszard Sampa
+ Ryszard Sampa
Godzina: 18:00
od Krystyny, Jana i Krzysztofa z rodziną

* + Stanisława i Ignacy Głowaccy oraz zmarli z rodziny
+ Stanisława i Ignacy Głowaccy oraz zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

14
* + Eugenia Aleksandrowicz - 4 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 4 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Jan Agaciński
+ Jan Agaciński
Godzina: 18:00
od Zofii Jeziernej oraz Małgorzaty i Sławomira Szymańskich

* + Czesław Kachel w 21 rocznicę śmierci
+ Czesław Kachel w 21 rocznicę śmierci
Godzina: 18:00

15
* + Eugenia Aleksandrowicz - 5 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 5 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Zofia, Antonina, Marta, Piotr, Andrzej i zmarli z rodziny
+ Zofia, Antonina, Marta, Piotr, Andrzej i zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Stefania, Alfons, zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
+ Stefania, Alfons, zmarli z rodziny i dusze w czyśćcu cierpiące
Godzina: 18:00

16
* + Eugenia Aleksandrowicz - 6 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 6 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Stanisław Pytlik
+ Stanisław Pytlik
Godzina: 18:00

* + o. Zygmunt, Maria, Zofia, Maria, Anna, Sława, Iga, Bolesław, Halina, Magda, Zofia
+ o. Zygmunt, Maria, Zofia, Maria, Anna, Sława, Iga, Bolesław, Halina, Magda, Zofia
Godzina: 18:00

17
* + Eugenia Aleksandrowicz - 7 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 7 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Zenon w 5 rocznicę śmierci, Petronela i Józef, zmarli z rodziny Marciniaków
+ Zenon w 5 rocznicę śmierci, Petronela i Józef, zmarli z rodziny Marciniaków
Godzina: 09:30

* W intencji diakona Marcina i wszystkich diakonów Archidiecezji Poznańskiej rozpoczynających rekolekcje przed święceniami kapłańskimi
W intencji diakona Marcina i wszystkich diakonów Archidiecezji Poznańskiej rozpoczynających rekolekcje przed święceniami kapłańskimi
Godzina: 11:00

* Za parafian z prośbą o uchronienie przed epidemią koronawirusa
Za parafian z prośbą o uchronienie przed epidemią koronawirusa
Godzina: 12:30

* W intencji Barbary, z okazji 18-tych urodzin
W intencji Barbary, z okazji 18-tych urodzin
Godzina: 17:00

18
* + Eugenia Aleksandrowicz - 8 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 8 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Jolanta Polowa
+ Jolanta Polowa
Godzina: 18:00

* + Pelagia Braszka
+ Pelagia Braszka
Godzina: 18:00
od córki z mężem

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

19
* + Eugenia Aleksandrowicz - 9 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 9 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Irena Sołtysiak
+ Irena Sołtysiak
Godzina: 18:00
od Ilony i Roberta Obłój

* + Elżbieta Czarnecka
+ Elżbieta Czarnecka
Godzina: 18:00

20
* + Eugenia Aleksandrowicz - 10 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 10 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Ilona Skotarek
+ Ilona Skotarek
Godzina: 18:00

* W intencji żywych i zmarłych księży pracujących w naszej parafii, w rocznicę święceń kapłańskich
W intencji żywych i zmarłych księży pracujących w naszej parafii, w rocznicę święceń kapłańskich
Godzina: 18:00
od grup duszpasterskich i Margaretek

21
* + Eugenia Aleksandrowicz - 11 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 11 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* O zdrowie dla dzieci i wnuków
O zdrowie dla dzieci i wnuków
Godzina: 18:00

* + Władysława i Jan Granat oraz zmarli z rodziny
+ Władysława i Jan Granat oraz zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

22
* + Eugenia Aleksandrowicz - 12 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 12 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* W intencji Janiny i Franciszka z okazji 55 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
W intencji Janiny i Franciszka z okazji 55 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
Godzina: 18:00

* + Jan Agaciński
+ Jan Agaciński
Godzina: 18:00
od wnuka Marcina

23
* W intencji ks. Mateusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo
W intencji ks. Mateusza, z prośbą o Boże błogosławieństwo
Godzina: 08:00

* + Eugenia Aleksandrowicz - 13 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 13 Msza św. gregoriańska
Godzina: 18:00

* + Mieczysław i Bolesław Białeccy oraz zmarli z rodziny
+ Mieczysław i Bolesław Białeccy oraz zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

24
* + Eugenia Aleksandrowicz - 14 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 14 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Zofia, Wiktoria, Michał i zmarli z rodziny Chudych
+ Zofia, Wiktoria, Michał i zmarli z rodziny Chudych
Godzina: 09:30

* + Jan w 17 rocznicę śmierci i Maria w 4 rocznicę śmierci
+ Jan w 17 rocznicę śmierci i Maria w 4 rocznicę śmierci
Godzina: 11:00

* W intencji ks. Neoprezbitera Marcina Łabęckiego, jego najbliższych, w podziękowaniu za dar Święceń Kapłańskich, z prośbą o wytrwałość i świętość na kapłańskiej drodze dla niego oraz Boże błogosławieńs
W intencji ks. Neoprezbitera Marcina Łabęckiego, jego najbliższych, w podziękowaniu za dar Święceń Kapłańskich, z prośbą o wytrwałość i świętość na kapłańskiej drodze dla niego oraz Boże błogosławieńs
Godzina: 12:30

* + Zofia, Henryk i Ryszard Mazurek
+ Zofia, Henryk i Ryszard Mazurek
Godzina: 17:00

25
* + Eugenia Aleksandrowicz - 15 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 15 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Grażyna Jankowiak - Msza św. pogrzebowa
+ Grażyna Jankowiak - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 09:00

* + Zofia Lemańska - Msza św. pogrzebowa
+ Zofia Lemańska - Msza św. pogrzebowa
Godzina: 10:00

* + Maria z okazji Dnia Matki
+ Maria z okazji Dnia Matki
Godzina: 18:00

* Spotkanie chóru parafialnego
Spotkanie chóru parafialnego
Godzina: 19:00

26
* Msza św. w kaplicy Sióstr Imienia Jezus
Msza św. w kaplicy Sióstr Imienia Jezus
Godzina: 08:00

* + Rozalia i Jan Szornak oraz zmarli z rodziny
+ Rozalia i Jan Szornak oraz zmarli z rodziny
Godzina: 08:00

* + Eugenia Aleksandrowicz - 16 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 16 Msza św. gregoriańska
Godzina: 18:00

* + Urszula i Marian Jezierscy
+ Urszula i Marian Jezierscy
Godzina: 18:00

27
* + Eugenia Aleksandrowicz - 17 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 17 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy
Godzina: 17:30

* + Dorota i Henryk Walkowiak oraz Andrzej Donder
+ Dorota i Henryk Walkowiak oraz Andrzej Donder
Godzina: 18:00

* + Paweł Czekalski i zmarli z rodziny
+ Paweł Czekalski i zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

28
* + Eugenia Aleksandrowicz - 18 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 18 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* W intencji Tadeusza, z okazji 75 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
W intencji Tadeusza, z okazji 75 rocznicy urodzin, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Godzina: 18:00

* W intencji ks. Marcina Łabęckiego, z prośbą o zdrowie i wytrwanie w powołaniu
W intencji ks. Marcina Łabęckiego, z prośbą o zdrowie i wytrwanie w powołaniu
Godzina: 18:00

29
* + Eugenia Aleksandrowicz - 19 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 19 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* + Stanisław i Łucja Augustyniak
+ Stanisław i Łucja Augustyniak
Godzina: 18:00

* + Teresa i Mieczysław Urbanowicz
+ Teresa i Mieczysław Urbanowicz
Godzina: 18:00
od dzieci i wnuków

30
* + Eugenia Aleksandrowicz - 20 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 20 Msza św. gregoriańska
Godzina: 08:00

* W intencji Krystyny i Radosława z okazji 17 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
W intencji Krystyny i Radosława z okazji 17 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla całej rodziny
Godzina: 18:00

* + Anna i Bronisław Patan, Marianna Kubasińska i zmarli z rodziny
+ Anna i Bronisław Patan, Marianna Kubasińska i zmarli z rodziny
Godzina: 18:00

31
* Zesłanie Ducha Świętego
Zesłanie Ducha Świętego

* W intencji Mateusza i Angeliki w 5 rocznicę ślubu oraz ich dzieci Leny i Wojciecha, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
W intencji Mateusza i Angeliki w 5 rocznicę ślubu oraz ich dzieci Leny i Wojciecha, z prośbą o zdrowie i Boże błogosławieństwo
Godzina: 08:00

* + Eugenia Aleksandrowicz - 21 Msza św. gregoriańska
+ Eugenia Aleksandrowicz - 21 Msza św. gregoriańska
Godzina: 09:30

* + Mieczysław Białecki w 5 rocznicę śmierci
+ Mieczysław Białecki w 5 rocznicę śmierci
Godzina: 11:00

* + Grażyna Jankowiak
+ Grażyna Jankowiak
Godzina: 12:30
od uczniów kl. VIII b SP nr 78 i ich rodziców

* + Andrzej Koślakowicz i zmarli z rodziny
+ Andrzej Koślakowicz i zmarli z rodziny
Godzina: 17:00

Legenda kategorii
Intencje mszalne
Święta
Uroczystości
Wydarzenia